Yaztek Kişisel Web Sitesi

1.1: Bu sözleşme hizmetler bölümünde belirtilen hizmetleri(hizmetler olarak anılacaktır) sağlayan Yaztek Yazılım Teknolojileri ve Bilgisayar Sistemleri (Yaztek Teknoloji olarak anılacaktır) ile yeni müşteri kaydı bölümünde belirtilen detayları ile belirtilen kişi/kurum(müşteri olarak anılacaktır) arasında Yaztek Teknoloji'a ait olan http://www.yaztekteknoloji.com.tr internet adresinde (ve alt sitelerinde) faaliyet gösteren internet sitesinin(site olarak anılacaktır) kullanımı ve bu site üzerinden satın alınacak hizmetleri aşağıda belirtilen madde ve koşullar ile imza altına alınmış sayılacaktır.
1.2: Taraflar iş bu sözleşmede yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt ederler.

2- Konusu
2.1: İş bu sözleşme müşteri tarafından site üzerindeki işlemlerinde, siparişlerinde, gönderdiği mesajlarında kayıt işleminde vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda yapmaya ve yapmamaya izni olan bölümleri, siparişlerinde tercihleri uyarınca alacağı hizmetler karşılığında Yaztek Teknoloji'e ödeyeceği ücretleri düzenleyecektir. Bu hizmet ve işlem açıklamaları aşağıdaki gibidir.
2.2: Üyelik bilgileri müşteri tarafından üye olunma sırasında girilen bilgilerdir. Bu bilgiler yapılan işlemlerde baz alınacağından müşteri ve üyenin bu bilgileri hatasız eksiksiz ve doğru girdiği varsayılmaktadır.

Yaztek Kişisel Web Sitesi © Copyright 2013 Tüm Hakkı Saklıdır.
Tasarım ve Kodlama:Yaztek Teknoloji
Bizi Facebookta Takip EdebilirsinizBizi Twitterda Takip EdebilirsinizBizimle İletişime Geçmek İçin Tıklayınız